Podávací zařízení PME

Podávací zařízení vyrábí firma PME Pressen- und Maschinenbau Erfurt ve špičkové kvalitě díky extrémní přesnosti, tuhosti a stabilitě pro použití v kombinaci s lisy PME, ale i s lisy jiných výrobců.

Podávací zařízení PME Pressen- und Maschinenbau Erfurt se vyrábí pro exaktní odvíjení, rovnání a podávání pásu šíře od cca 10 mm – 2 000 mm, tloušťky 0,2 mm – 10,0 mm, hmotnost svitku až do max. cca 35 000 kg.

U větších dimenzí jsou automatickou součástí podávacích zařízení naváděcí prvky, jako jsou mosty a naváděcí jazyky, sloužící pro zavádění pásu z odvíjáku do rovnačky a z rovnačky do posuvu tak, aby pás ze svitku byl zaveden do nástroje v lisu bez fyzické manipulace obsluhy lisu.

Dle technických okolností a přání zákazníka mají tato podávací zařízení různé stupně automatizace a opakovatelnosti nastavených parametrů. 

Pro úplnou paletu všech produktů firmy PME Pressen- und Maschinenbau Erfurt je zajištěn na území České republiky a Slovenské republiky plný odborný autorizovaný servis prostřednictvím výhradního zastoupení.

 

Máte zájem o Podávací zařízení PME? Kontaktujte nás