CNC-válečkový posuv WS | PRESSENTECHNIK s.r.o.

CNC-válečkový posuv WS

Všechny parametry CNC-válečkového posuvu WS jsou volně programovatelné. CNC-válečkový posuvy se používají pro tlačení do nástroje, ale i tažení z nástroje pásového materiálu. Volíme začátek i konec úhlu posuvu a hlídáme posuvný pohyb. Horní i dolní válec posuvu jsou tvrzeny a broušeny, poháněny jsou bezvůlově. Žádná nepřesnost nevzniká ani vlivem meziuvolňování, ani vlivem větší tloušťky materiálu. Díky vysoké preciznosti vedení válečků je mimostředová poloha pásového materiálu možná. Tlak mezi válci je plynule a velmi citlivě regulovatelný. Pohon je uskutečněn pomocí servomotoru. Meziuvolňování může být dle potřeb mechanické, hydro-pneumatické nebo hydraulické.

CNC-válečkový posuv vyrábí firma mabu-pressen ve špičkové kvalitě díky extrémní přesnosti, tuhosti a stabilitě pro použití v kombinaci s lisy mabu, ale i s lisy jiných výrobců.

Pro úplnou paletu všech produktů firmy mabu-pressen je zajištěn na území České republiky a Slovenské republiky plný odborný autorizovaný servis prostřednictvím výhradního zastoupení.

Máte zájem o CNC-válečkový posuv WS? Kontaktujte nás